Блог

Company picture

Українське Альбаріньйо  
Ви напевно знаєте, як ми любимо експерименти, але коли вони виявляються вдалими — ми раді цьому ще більше. Одним з перших експериментів була посадка сорту Альбаріньйо в наших краях, який до сих пір не був відомий на українській землі.
Ареалом зростання цього сорту є атлантичний берег Іспанії та Португалії, оскільки він любить солону воду і морський бриз, але в цих краях даний сорт більше відомий, як Альбаріньйо. Трохи поміркувавши ми вирішили, що мис Бейкуш на Чорноморському узбережжі, де розташовуються наші виноградники, буде відмінним місцем для посадки цього сорту. Експеримент пройшов успішно і ми раді вже втретє представити вам новий реліз "українського" Альбаріньйо.
Вино “Бейкуш Біле” врожаю 2018 року - це 100% Альбаріньйо з мису Бейкуш. Зібраний власноруч виноград піддається м'якому пресуванню. Після чого отримане сусло дбайливо виніфікується за принципом менше кисню, більше сталі та холоду.Після 9 місяців на осаді, який надає вину тільність (що означає в'язкість, щільність та тягучість рідини) і забезпечує подальший захист від окислення, виноград Альбаріньйо нарешті "потрапив у пляшку" і дуже скоро, сподіваємося, потрапить до вас на стіл.
Варто відзначити, що вино 2018 року вийшло з легким натяком на квітки жасмину або апельсина з ароматикою, більш характерним для даного сорту. Вино в цілому нагадує кращі зразки сухого мускату, такого модного останні два роки, але при цьому не втратило свою у свіжість, «зеленість» і «мінеральність».