Вакансії

На цій сторінці ви можете знайти наші актуальні вакансії.
Якщо ви бажаєте стати частиною команди Бейкуш та разом з нами створювати історію нового українського виноробства,  заповніть, будь ласка, анкету та після цього ми надішлемо деталі аби продовжити діалог.

Місце роботи — безпосередньо на виноробні Бейкуш
поруч з м.Очаків, Миколаївської області

Менеджер з організації виробництва 

Задачі
● Організування своєчасного виконання всіх виробничих завдань. ● Планування виробничих процесів в інтервалі року і більше. ● Вирішення виникаючих оперативних завдань.● Робота з колективом.Є можливість жити в Одесі, Миколаєві чи Херсоні. Можливий гнучкий графік роботи. 
Вимоги
● Досвід керівництва колективом. ● Організаційні навички.● Технічний склад розуму.● Вища освіта● Знання англійської чи іншої європейської мови.● Комунікабельність.● Відкритість та загальнолюдські цінності.


Винороб

Задачі
Вирішення щоденних завдань, що виникають у виноробів. Обсяг робіт буде залежати від рівня та досвіду кандидата.


Вимоги
● Відповідальність, точність.● високий рівень самоорганізації.● Комунікабельність, відкритість,загальнолюдські цінності.
Дуже бажано ● Досвід роботи на виноробнях Європи або Нового світу.  ● Вища освіта.● Знання англійської чи іншої європейської мови.

Менеджер з туризму


Задачі
● Організувати потік гостей на виноробню.● Приймати гостей, проводити екскурсії, дегустації та розвивати інші активності пов'язані з візитами та івентами на виноробні.● Налагоджувати партнерство з тур. агенціями, та іншими місцями візитів в регіоні.

Вимоги
● Мови: англійська, російська, українська.● Комунікабельність● Відповідальність. ● Відкритість та загальнолюдські цінності.

Волонтери та практиканти 
З самого початку роботи виноробні, для тих хто хотів би спробувати себе в ролі винороба, ми надаємо можливість пройти у нас практику під час збору винограда на винограднику та на виноробні.

Це прекрасна можливість дізнатися про виноробство не з розповідей інших, не з книг, фільмів, журналів або інтернету, а самому, своїми руками, попрацювати з виноградом, в команді ентузіастів і під керівництвом досвідченого профі — Ольги Ромашко.


На жаль ми не можемо приймати багато бажаючих, тому бажано відправити ось цю заявку якомога раніше.

Вакансії у Києві

Помічник директора з розвитку

Задачі● Супровід існуючих клієнтів. ● Виконання замовлень партнерів. ● Контроль розрахунків, облік. ● Контроль якості роботи точок продажів. ● Організація дегустацій. ● Рішення нестандартних завдань.
Вимоги

Відповідальність, точність, пунктуальність, порядність і загальнолюдські цінності. Особистий транспорт дуже бажаний.

Вакансії з можливою віддаленою роботою 

Директор онлайн магазину