Наши вина

Артания 

Згідно з легендою на землях Північного Причорномор’я існувала стародавня країна, що називалась Артанією.
Вина з цієї серії виготовляються за принципами французької концепції “вино господарства”. В процесі приготування вина різних сортів або ділянок, що належать господарству, змішуються в одному великому кюве з метою продемонструвати радше стиль господарства або особливості місцевості, ніж сортові характеристики окремих сортів у складі кюве.

Illustration

Белое 2017

Illustration


Розовое 2018

Illustration

Красное 2015 

2017

Illustration

Резерв 2013

Бейкуш

Серія титульних вин виноробні, названого на ім'я затоки, де розташовуються і виноградники, і сама виноробня, покликана відобразити найцікавішу частину нашої роботи - експерименти. У цій серії можна знайти як моносортові вина з незвичайних або рідкісних сортів або особливо вдалі врожаї з традиційних сортів, так і несподівано цікаві купажі з двох, максимум трьох сортів, де характер кожного з них чітко простежується і "звучить" в симфонії з іншими.

Illustration

 Шардоне2017

Illustration

 Красное 2018

Illustration


Шардоне - Рислинг2017

Illustration

Совиньон 2018

Illustration

 Рислинг 2017

Фантазия 

Фантазія - результат дослідницької частини нашої роботи, як на винограднику, так і на виноробні. У цій серії вин представлені вина з сортів нашої експериментальної ділянки, де ми досліджуємо, як вони адаптуються до умов українського клімату. Так само при вініфікації ми використовуємо ряд інноваційних технік, але «публікуємо» тільки ті з них, які дали хороший результат.

Illustration

Альбариньо 2018 

Illustration

Иллюзия 2018 

Illustration

Тиморассо 2017

Арбина 2014

Illustration

           Вино Арбіна названо в честь давньогрецького міста Арбін (Ἀρβινα), також відомого і як як Борисфеніда (Βορυσθενιδα), який знаходився на території острова Березань, розташованого в море, в 4 км пташиного польоту від виноробні Бейкуш. Це вино зроблено з білого винограду сорту Ркацителі, але за технологією червоних вин (ферментація разом з ягодами), з наступною витримкою в дубових бочках з американського дуба. Такі вина називають помаранчевими

Кара Кермен 2015

Illustration

Там, де розташоване сучасне місто Очаків, в старі часи знаходилася фортеця Кара Кермен.
Це вино - особливе. Техніка виробництва називається аппассіменто: виноград після збору підсушується, втрачає вологу і, таким чином, в ньому збільшується вміст цукру, концентруються кислоти, аромати і поліфеноли . "Монументальність" одержуваного вина схилила нас назвати його на честь вищезгаданої фортеці.