Артанія Біле 2018

Company picture


Сухе біле
У смаку Артанія видає усі багатства, від запашних яблук до квітів і медових динь. При цьому вино настільки свіже, що здається — море поруч. Пити тут і зараз, підключаючи закуски, щоб зовсім не піти у режим відпустки.
Ми робимо цю лінійку за французьким принципом "вина господарства". Змішуємо вина з різних сортів і виноградників в одному кюве, щоб показати стиль своєї виноробні й особливості місцевості, де росте наш виноград. В результаті виходить яскраве і смачне вино, яке неможливо повторити в жодному іншому регіоні. Тому ми назвали ці вина Артанія — за легендою, це давня країна в районі Північного Причорномор'я.
Алкоголь: 13% об.
Склад: 31% Шардоне, 18% Піно Грі, 15% Ркацителі, 9% Совіньйон Блан, 8% Шенен Блан, 8% Рислінг, 8% Аліготе і 3% Тіморассо
Технологія виробництва: Ручний збір винограду. Кожен сорт окремо виніфікується в ємностях з нержавіючої сталі за низьких температур. Первинний ассамбляж робиться відразу після врожаю. Вино витримується на тонкому осаді протягом року.
Аромат літа або Дня Незалежності, коли зірвався до моря на три дні: свіжий, з тонами яблук, персиків, дині й польових квітів. Смак той же, тому ідеально поєднується з рибою і морепродуктами. Охолодити до 10-12 ° С.
Vivino Rating