Ілюзія 2019

Company picture

Сухе червоне
Легке червоне, з яким приємно проводити вечори
Телепорт у літо. І у все рідне, що так дорого серцю: тут вишні прямо з саду, домашній компот з ними ж, козуб лісової суниці, яку пригорщами сунеш до рота. Сонце, соковитий луг, щось квіткове. Пара келихів — і навіть доросла відповідальна людина готова ганятися за метеликами.
Ілюзія — результат дослідницької частини нашої роботи, як на винограднику, так і на виноробні. У серії вин Бейкуш, до якої входить Ілюзія, представлені, як моносортові вина, так і несподівано цікаві купажі з двох, максимум трьох, сортів. При виніфікації ми використовуємо ряд інноваційних технік, але «публікуємо» тільки ті з них, що дали гарний результат. Куштуючи Ілюзію де-факто, за всіма параметрами, ви п'єте рожеве вино, яке створює повну ілюзію червоного. 
"Квіти, що зображені на етикетці, власноруч намальовані Ларисою Іглесіас, співзасновницею сімейної виноробні Бейкуш та флористкою за покликанням."
Алкоголь: 12% об.
Склад: 86% Піно Нуар, 7% Мальбек, 7% ув'яленого Темпранільо.
Їжа: Червона риба, ковбаси та шинка, твердий сир
Температура подачі: Охолодити до 14-16 градусів
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА: Ручний збір винограду. Виніфікація здійснювалась в ємностях з нержавіючої сталі при контрольованій температурі за технологією FAUXROUGE, що створює ілюзію іншого типу вина. Резервні вина, що були використані в купажі, витримували в бочках з французького та американського дуба протягом року.