Фантазія Тиморасо 2017

Company picture

ІСТОРІЯ:
Серія вин Фантазія — результат дослідницької частини нашої роботи, як на винограднику, так і на виноробні. У цій серії вин представлені вина з не типових для нашої місцевості сортів. На окремій ділянці ми досліджуємо як вони адаптуються до умов українського клімату. Так само при виніфікації ми використовуємо ряд інноваційних технік, але «публікуємо» тільки ті з них, що дали хороший результат.

Розмірковуючи які ще сорти ми могли б спробувати адаптувати до нашого клімату, нашому енологу спало на думку поекспериментувати з Тіморассо.
Цей, майже зниклий сорт, успішно стали відроджувати винороби з околиць міста Тортон в П'ємонті, (де якраз і працював в той час наш енолог). На момент посадки нашого виноградника, у світі було не більше 50 гектар виноградників Тіморассо й усі в Італії. Тож тепер є маленька ділянка Тіморассо і в Україні на Чорноморському узбережжі.
"Квіти, що зображені на етикетці, власноруч намальовані Ларисою Іглесіас, співзасновницею сімейної виноробні Бейкуш та флористкою за покликанням"

АЛКОГОЛЬ: 13.5% об.

СКЛАД: 100% білий виноград Тіморассо

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА: Ручний збір. Виноград піддається пресуванню, сусло після осадження піддається повільної ферментації в ємностях з нержавіючої сталі за низьких температур. Витримка в бочках з французького дуба протягом року.

Вино Фантазія Тіморассо випущено тиражем 300 пляшок. І буде доступно тільки для учасників винного клубу Бейкуш.