Фантазія Тиморасо 2018

Company picture

Сухе біле
Незвичайне біле на випадок, коли хочеться чогось новенького
Яблука, цитруси, дикий мед з мигдалем, все присипане підсушеними квітами і спеціями. Це біле з рідкісного сорту Тіморассо, який вирощують в П'ємонті. До Причорномор'я переїхав, зберігши елегантність, інтелект і любов до морської риби на грилі.
Алкоголь: 13,8% об.

Склад:
100% білий виноград Тіморассо

Їжа: Риба, біле м'ясо, паста, різотто

Температура подачі: охолодити до 10-12 градусів

Серія вин Фантазія — результат дослідницької частини нашої роботи, як на винограднику, так і на виноробні. У цій серії вин представлені вина з не типових для нашої місцевості сортів. На окремій ділянці ми досліджуємо як вони адаптуються до умов українського клімату. Так само при виніфікації ми використовуємо ряд інноваційних технік, але «публікуємо» тільки ті з них, що дали хороший результат.
Розмірковуючи які ще сорти ми могли б спробувати адаптувати до нашого клімату, нашому енологу спало на думку поекспериментувати з Тіморассо. 
Цей, майже зниклий сорт, успішно стали відроджувати винороби з околиць міста Тортон в П'ємонті, (де якраз і працював в той час наш енолог). На момент посадки нашого виноградника, у світі було не більше 50 гектар виноградників Тіморассо й усі в Італії. Тож тепер є маленька ділянка Тіморассо і в Україні на Чорноморському узбережжі.
"Квіти, що зображені на етикетці, власноруч намальовані Ларисою Іглесіас, співзасновницею сімейної виноробні Бейкуш та флористкою за покликанням"
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА: Ручний збір. Виноград піддається пресуванню, сусло після осадження піддається повільної ферментації в ємностях з нержавіючої сталі за низьких температур. Витримка в бочках з французького дуба протягом року.