Це вино займає в нашій колекції особливе місце. Породисте і розумне, воно навіть через півгодини в келиху продовжує розкриватися і дивувати.
Робили його за технологією “апассіменто”, з підв’яленого винограду. Так ягоди збирають натуральний цукор, і вино стає більш насиченим і ароматним.
Ну а назвали це потужне червоне на честь міфічної фортеці Кара Кермен. За легендою, її у XV столітті побудував кримський хан на місці Очакова.

 • Кара Кермен 2017

  Червоне сухе.
  2016
  14,5%
  50% Сапераві, 50% Темпранільо, метод Apassimento.
  Регіон - Північне Причорномор'я. Зона - Очаків (Очаково-прилиманська макрозона). Геологічно це частина рівнинного водороздільного плато між Бузьким та Березанським лиманами Південного степу, із сформованими темно-каштановими суглинковими грунтами.
  Техніка виробництва називається аппассіменто. Зрізані з лози грона розвішуються в спеціальному вентильованому приміщенні на певний час. За кілька тижнів виноград втрачає вологу, натомість вміст цукру (як наслідок і алкоголю), ароматичних, барвних та фенольних речовин пропорційно підвищується. Після дроблення виноград ферментується у відкритих вертикальних дубових бочках. Після двотижневої мацерації вино переливається у звичайні дубові бочки, переважно нові американські.
  24 місяці в бочках з американського дуба.
  Червоне м'ясо, стейк, дичина, зрілий сир. Охолодити до 16-18 градусів.

  2016

  1,950.00