Вітаємо!

На сімейній виноробні Чорного моря

Вас вітає виноробня Бейкуш!

Якщо ти хоч раз серйозно зацікавився вином, то рано чи пізно, приходить бажання самому його робити. Саме така пристрасть і призвела до створення виноробні Бейкуш.

Втім, щоб робити велике вино, самої тільки пристрасті недостатньо, тож ми приєднали науку — вивчили ґрунт, клімат, опади, температури, напрямок вітру. Після цього підібрали оптимальні сорти, спланували посадку, розбили виноградник, довго експериментували та через кілька років вийшли на ринок зі своїми винами.

Лози

Наші виноградники ростуть в унікальному місці, на мисі Бейкуш, береги якого омиваються з одного боку Березанським лиманом, а з іншого — Бейкушською затокою.

Виноградники Бейкуш — це 11 гектарів французьких та італійських клонів білих  та червоних сортів.

Наші вина

Наші вина частіше за все являють собою нетрадиційні бленди або рідкісні експериментальні сорти, що дають у нас відмінні результати. Ми переосмислюємо західні технології під наші реалії. Вина, які ми отримуємо у результаті, ще раз показують потенціал не тільки наших земель, а й можливості наших рук.

Ми впроваджуємо у наші реалії передові світові технології та намагаємось робити це природозгідно, не порушуючи баланс в екосистемі, що нас оточує.

Символом нашої виноробні, який часто можна бачити на етикетках наших вин, стали птахи, що у великій кількості зустрічаються біля води. Це чайки, баклани, чаплі, одуди, ракши, лелеки та сови. Сам же топонім Бейкуш має турецьке коріння і мовою оригіналу значить “сова” або “король птахів”.

Завітайте до нас

Наша виноробня розташована на косі між Чорним морем і Березанським лиманом, а з майданчика для дегустації відкривається мальовничий вид на Бейкушську затоку і наші виноградники.

Ви зможете відвідати винний погріб, дізнатися, як робляться наші вина і продегустувати їх разом з нашим сомельє.

Виноробня відкрита для екскурсій і дегустацій з 1 травня по 15 жовтня.
Час роботи – 10:00-18:00.

Обов’язкове попереднє бронювання.

Винний Клуб Бейкуш

Ми експериментуємо, намагаємося випускати цікаві вина, але не масові, а унікальні, з впізнаваним почерком. Наші виходять невеликими тиражами й іноді швидко закінчуються.

Аби наші “фанати” мали більше можливостей спробувати наші вина, ми створили винний клуб Бейкуш, учасники якого отримають привілеї.
Кількість учасників ми обмежили числом 300 – за кількістю пляшок вина з однієї бочки.