Правила проведення екскурсій на виноробні Бейкуш

Шановні гості!

Наша виноробня – це діюче підприємство. Ми не припиняємо роботу і під час проведення екскурсій та дегустацій. У нас використовується технологічне обладнання що потребує дотримання правил техніки безпеки. Переконливо прошу вас дотримуватися вказівок гіда і без його дозволу не наближатися до працюючого обладнання та конструкцій. Якщо ви приїхали з дітьми, будь ласка, наглядайте за ними.

Велике прохання дотримуватися кількох простих правил:

  • Відвідувати дегустацію і придбати нашу продукцію можуть особи, яким виповнилось 18 років. Будьте готові підтвердити свій вік.
  • Приїжджайте до нас тверезими. Особи в стані сп’яніння будь-якого ступеню не будуть допущені на виноробню.
  • Переконливе прохання не курити як мінімум за годину до екскурсії і не використовувати парфумерію з яскраво вираженими ароматами при відвідуванні виноробні. Будь-який сильний запах, може зіпсувати дегустацію як для вас, так і для інших учасників дегустації.
  • Приходьте до нас у верхньому одязі (не в пляжньому). По-перше, в підвалах виноробні досить прохолодно, а по-друге, краса частин вашого оголеного тіла буде відволікати гостей від дегустації і не дасть можливості сконцентруватися на винах.
  • Будь ласка, не привозьте тварин! На території виноробні живуть 2 коти, вони великі і ми не гарантуємо безпеку ваших вихованців.
  • Наші вина не містять ніяких небезпечних або алергенних домішок і добавок, ми їх із задоволенням п’ємо самі і пригощаємо наших близьких. Але, якщо у вас бувають алергії, непереносимості та інші індивідуальні особливості сприйняття вин, то не варто ризикувати.

Фотографувати і вести відеозйомку на виноробні можна всюди. Записуйте історії, помічайте себе, друзів і нас, скануйте наші етикетки в Vivino і залишайте ваші відгуки в Vivino, Google Maps, Foursquare, Tripadvisor.

Приємного відпочинку,

Завжди ваш
Євген Шнейдеріс.