Астрономічне літо закінчиться через 35 днів. Це означає, що у вас ще є час, щоб насолодитися новими літніми винами від Beykush winery.

ЛЕГКИЙ ФЛІРТ

Невигадливі квіточки, повітряний поцілунок меду та флер д’оранжу роблять наше вино Fantasy Albariño вашим кращим другом для необтяжливого проводження часу або соратником у сердечних справах — дівчата таке дуже люблять.

ПОГУРМАНИМО

Якщо хочеться літньої їжі, наприклад риби, морепродуктів, білого м’яса, овочів врешті-решт, то в цій справі неоціненним співтрапезником для вас стане наша Артанія Біле. Стигла ягідність Шардоне, кислинка та аґрус від Совіньйона, жирність та біла груша від Шенен Блан утворюють міцний союз з улюбленими літніми стравами для більшої насолоди ваших рецепторів. Бон апетит!

НОНКОНФОРМІСТИ

Пити Піно Грі у “вищих” винних колах вважається моветоном, але те, яке біле. А якщо рожеве, виготовлене за технологією Blush? Таке чарівно ароматне, легке, грайливе і живе, як дівчина в рожевій сукні з букетом польових квітів, що стрибає по морській набережній? Чого тут думати, треба брати! Бо нічого й сумніватися, розберуть, не чекаючи кінця літа.

ТІЛЬКИ НЕ БІЛЕ!

Скільки ж можна пити біле? А якщо хочеться м’яса? Дичини? Шашликів, врешті-решт, на природі, поки погода дозволяє, чим запивати? Таніни важковаговиків не хочеться, а новосвітська попса не збуджує? Ми знаємо, чим вам допомогти! “Ілюзія” від Beykush winery – ось ваш рятівник. Легке молоде червоне, зроблене з Темпранільйо за новою технологією, що дозволяє не витягувати з ягід зайвих танінів, з невеликим додаванням витриманих Сапераві та Темпранільйо для більшої складності в смаку. І лише 12% алкоголю! Вино охолодити до 18С і навіть не помітите, як швидко з шашликами закінчиться весь ящик!

ЕНОФРІКИ

Якщо молодість та незалежність — ваші сильні сторони, якщо умовності манірного винного світу сковують вас ланцюгами, наче Прометея до скелі, а орел-сомельє, клюючи вашу віртуальну печінку, так і мовить “Це не можна!”, “Те не роби!”, то вам теж до нас! Берете гарний винний келих, на очах занімілої публіки кидаєте туди 4-5 кубиків льоду і … щедро наливаєте собі вино “Ілюзія”. Ви не повірите, в який апетитний “вишневий сік” вона перетвориться (що дозволить її також використовувати в цілях першого пункту – “легкий флірт”).

А якщо хочете, щоб присутні втратили свідомість, то окрім льоду додайте в келих 2-3 шматочки лайму, перетертих з ложкою цукру. І буде вам “Кайпіллюзія”.

Ваше здоров’я, пані та панове!