Влітку овочів-фруктів в раціоні стає більше. А яке вино відкрити до них та іншої літньої їжі, знають не всі. Вибрали найсмачніші поєднання:

Овочеві салати

Огірок хрумтить, томат бризкає соком, петрушка безсоромно лоскоче піднебіння. Беремо грюнер вельтлінер — сорт-овочелюб з Австрії, миттю облагородить дари городу.

Літні супи

Літній борщ та гаспачо — хлопці з гонором і непокірною кислинкою. Проблеми з ними владнає авторитет — соковите розе Артанія.

Фрукти-ягоди

До малини та полуниці зі збитими вершками — напівсухе ігристе, щоб чакра гедонізму розпахнулася ширше Дніпра. До абрикосів-персиків — мускат або домашнє вино від сусіда по дачі, біодинамісти курять у сторонці. До темних ягід-фруктів — легкий піно нуар, узвар-стайл, наливати в кружку.
А до інжиру з блакитним сиром — десертне, наприклад, сицилійка марсала, і ні з ким не ділитися.

Шашлик та гриль

Літо це не тільки детокс і кавун, а й шампур жирного шашлику. У келих — нашу Артанію резерв, і навіть якщо зубами рвеш м’ясо, а по ліктях тече сік, ти сама елегантність.

Тост з авокадо

Весь такий зож до останньої крихти — чемпіон бадьорості совіньйон блан, мотивує на прес з кубиками краще тренера.

Риба, суші, морепродукти

Крижаний Альбаріньо, ось і спорудив телепорт до моря, як тобі таке, Ілон Маск?

Шаурма

Фотогенічна і спокуслива, тут і м’ясо, і овочі, все під розпусним соусом. Вишнева Ілюзія цей мікс схвалює, запиваємо прямо з горлечка, так смачніше.

Морозиво

На пару з солодким Педро. Херес Педро Хіменес кавово-карамельний і трохи родзинковий.

Обирайте смачне вино на літо у нас в магазині, привеземо на наступний робочий день.