Вино — напій соціальний і любить компанії. А, як відомо, одна з головних радощів у житті — розпити пару пляшок вина з близькими по духу людьми. З друзями ви пройшли вогонь, воду та безліч барів — і навіть карантин не розлучив вас (спасибі, зум всемогутній!).

Наш сет “Набір гедоніста” допоможе і себе побалувати, і повечеряти при келихах і розпити пляшку з другом, дистанційно, або коли, нарешті, зустрінетеся. Яку пляшку з сету вибрати, підкаже наша пам’ятка:

Який ваш друг?

Ми з п’ятого класу разом!

Відкривайте Артанію Розе — з суницею і льодяниками в смаку. Легке і при цьому довгограюче, як ваша дружба.

На відсутність апетиту не скаржиться

Артанія Резерв — для тих, кому подавай міць-глибину (2 роки в дубових бочках це не жарти) або соковито-ягідне червоне до м’яса.

Емоційний мрійник

Плесніть йому Фантазію Альбаріньо — там білі персики, льодяники й майже парфумні аромати, те що треба, аби якісно витати у хмарах.

Гарує 24/7

Артанія червоне — оксамитове, з ягодами в смолі, вміло розслабить і надихне на щиру розмову.

Гуляка нестримний

Пінотаж Фантазія — з ним не занудьгуєш, обдасть африканським жаром, сливами в шоколаді й дикими травами, при цьому ти свіжий і готовий до пригод.

Той ще інтелектуал

Оцінить Бейкуш Шардоне-Рислінг — там все тонко, лічі, ніжні круасани, лавандовий конфітюр. Загалом, є над чим зависнути й що обговорити, особливо з мідіями вприкуску.

Якщо ділитися ні з ким не станете і припасете увесь “Набір гедоніста” собі — ми не осудимо. Як-не-як, комфорт гедоніста — справа рук самого гедоніста, а радувати себе треба навіть у нервові часи.