Якщо ти хоч раз серйозно зацікавився вином, то рано чи пізно, приходить бажання самому його робити. Саме така пристрасть і призвела до створення виноробні Бейкуш.

На мисі між Березанським лиманом і Бейкушскою затокою ми розбили виноградник, приєднали науковий підхід і почали випускати українські вина на основі нетрадиційних блендів і експериментальних сортів.

Відвідайте нашу виноробню!

Екскурсії та дегустації

Рекомендуємо наші винa

Ми впроваджуємо у наші реалії передові світові технології та намагаємось робити це природозгідно, не порушуючи баланс в екосистемі, що нас оточує.

Символом нашої виноробні, який часто можна бачити на етикетках наших вин, стали птахи, що у великій кількості зустрічаються біля води. Це чайки, баклани, чаплі, одуди, ракши, лелеки та сови. Сам же топонім Бейкуш має турецьке коріння і мовою оригіналу значить “сова” або “король птахів”.

ЗМІ про нас

Все, что вы хотели знать о Beykush Winery и немного больше: Евгений Шнейдерис отвечает на вопросы подписчиков

Недавно основатель Beykush Winery Евгений Шнейдерис разместил на фейсбуке сообщение, где предложил подписчикам задать любые вопросы, касающиеся винодельчества. Любознательных винолюбов оказалось немало. Смотрите, что из этого вышло

Читати »

Kiev for wine lovers

Unconventional blends are well made by Beykush winery that prides itself on making it to Hedonism wine store in London.
The very glorious blesseth 2014 Kara Kermen (dried-grape Saperavi and Tempranillo)
seems easier to get in London than Kiev, but the even more unconventional blend of Kefessiya, Saperavi, Tempranillo and Cabernet Sauvignon is still on the Like a Local’s list.

Читати »

Чи є перспективи в українського виноробства? Розповідають експерти

Деякі українські виноробні намагаються якось проявити себе за межами України. Наприклад, вино від виноробні “Бейкуш” сьогодні продається в знаменитому лондонському Hedonism Wines і стоїть у карті мішленівського Hide Restaurant. Дивує, що при активному розвитку ресторанів із сучасною українською кухнею, далеко не всі з них у своїх винних картах мають українські вина.

Читати »
Блог та новини

Свіже

Навіщо вину бочка?

Коротко про те, як витримка в бочці впливає на вино і яке «бочкове» варто спробувати.